Перейти до вмісту

Що вигідніше: заправити картридж, чи купити новий?

Що вигідніше: заправити картридж, чи купити новий?

Найімовірніше, ви вже зрозуміли. Залишилося лише одне питання: чому ж варіант заправки принтера більш привабливий за вартістю, ніж купівля нового картриджа? Справа в тому, що майже всі виробники друкарської та копіювальної техніки зовсім не думають про економію самих споживачів, а навпаки – хочуть заробляти з них по-максимуму, наскільки це можливо в принципі!

З цієї причини вони забезпечили свої пристрої своєрідним лічильником, який зчитує, скільки сторінок воно надрукувало. Тобто, у будь-якому випадку вартість покупки картриджа та сервісних послуг із заміни витраченого старого на новий буде набагато дорожчою. Набагато дешевше вам обійдеться заправка картриджа, ціна в такому разі, буде вигіднішою для вас у багато разів!

Вам всього лише доведеться оплатити роботу майстра, який замінить у вашому принтері тонер, тільки й усього. Причому ця робота займає дуже мало часу, зазвичай близько 10-15 хвилин. Тобто, ви дуже швидко зможете знову друкувати нові сторінки та документи.

Якщо ви шукаєте: надійний, якісний і недорогий принтер сервіс, або майстра, який у найкоротший термін усуне несправність, то ви його знайшли. Коли ви дізнаєтесь докладніше про нашу пропозицію, ви зрозумієте, що ми, це саме ті професіонали, яких ви шукали.

Погодьтеся, що кілька хвилин часу варті того, щоб згодом, ви точно знали, що вибрали те, що вам потрібно! Багато необережних клієнтів, коли сталася прикра поломка оргустрою, або банально в ньому закінчилася фарба, звертаються в перший сервіс, що попався, в буквальному сенсі — наосліп!

Поступаючи подібним чином, вони дуже ризикують нарватися на необгрунтовано дорогі, а що ще гірше низькоякісні послуги, що може в подальшому призвести до серйозної поломки вашого дорогого офісного обладнання, або навіть до повного виходу з ладу друкованого помічника на невизначений термін. А купити новий або навіть б/у: принтер, мфу, картридж, фото барабан, ролик захоплення паперу і т.д. – коштуватиме аж ніяк не дешево.

Тому, перш ніж замовити подібні послуги, рекомендуємо вам прочитати нижченаведену корисну для вас інформацію… Дочитайте наш огляд до кінця, і ви повною мірою будете обізнані про те, що ви замовлятимете. Приступайте зараз!

Оберіть мову / Выберите язык