Перейти до вмісту

Принтер чи МФУ перестав друкувати?

Часто трапляється, що раптом, ні з того ні з сього, серед розпалу робочого дня «друкарський верстат» перестає працювати як годиться. Такий стан справ може завдати значних незручностей у подальшій роботі офісу, а саме, уповільнити, або взагалі повністю зупинити весь робочий процес. Не будуть роздруковані важливі документи або інша інформація на паперових носіях.

І так давайте починаємо з того, що, перш за все, потрібно зробити, якщо відбулася поломка оргустрою: МФУ, лазерного принтера, картриджа, або в ньому закінчився тонер (фарба)?

  1. Не впадати в паніку, і не в жодному разі не бігти в магазин, або шукати в інтернет магазині новий девайс, або комплектуючі для заміни. Достовірно визначити, що трапилося з вашим пристроєм може тільки компетентний досвідчений спеціаліст після професійного технічного огляду, або повної його діагностики.
  2. Найголовніше – не намагатися усунути несправність самостійно, особливості, старим давнім способом: «з триповерховим матом та ударом кулака!» Повірте, так ви точно нічого доброго не досягнете … Ви ж не хочете перефарбувати приміщення в якому знаходиться ваш друкарський пристрій в різнокольорові кольори веселки, або того гірше перетворити його на чорно-чорну приймальню темних сил, та ще й отруїти тих, хто буде в цей момент знаходиться у приміщенні? ))) Після таких самостійних ремонтних робіт вам може знадобитися: або робити повноцінний ремонт, або шукати новий офіс, а також знайти заміну отруєним співробітникам. Або, ще гірше за вас, можливо, навіть, через суд – змусять виплачувати матеріальну компенсацію за завдану шкоду здоров’ю.
  3. Найкращим вирішенням проблеми буде – просто зателефонувати до нашого принтера сервісу в Києві і для початку банально проконсультуватися, а ще краще: викликати майстра в офіс, або на будинок прямо зараз. Так ви точно убережете себе від усіх перерахованих вище прикрих неприємностей.