Перейти до вмісту

Ремонт картриджІВ

Ремонт картриджів у Києві за дуже вигідною ціною – це чудова можливість, якою варто скористатися. Коли ви дізнаєтесь про вартість наших послуг, ви точно захочете зробити замовлення! Після того як наш майстер виконає відновлювальні роботи, він зробить заправку тонера (кольорової, або чорно-білої фарби). Ми обслуговуємо різні моделі лазерних принтерів і МФУ пристроїв, таких як: Canon, Brother, Xerox, HP, Samsung і т.д.

ПРАЙС НА ПОСЛУГИ

ВІДНОВЛЕННЯ КАРТРИДЖАЦІНА
Заміна фотобарабанавід 199 грн.
Заміна магнитного валавід 199 грн.
Заміна ракелявід 149 грн.
Заміна PSR валавід 149 грн.
Заміна леза дозуваннявід 149 грн.
Повне відновлення картриджа
від 749 грн.
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИЦІНА
Виїзд Майстра49 грн.
Консультація СпеціалістаБезкоштовно

Замовити ремонт картриджа простіше:

 • Ви телефонуєте, або залишаєте заявку;
 • Ми приймаємо ваше замовлення, після чого вас консультуємо;
 • Ви привозите свою деталь наш у сервіс центр або наш майстер приїде до вас. Причому другий варіант буде для вас значно зручнішим. Відновлення та заправка картриджа з викликом майстра по Києву в офіс або додому – максимально полегшить вам життя. Решту довірте нашим професіоналам.
 • Відразу на місці проводимо огляд та діагностику. Потім, оцінюємо фронт робіт та їх вартість (у середньому ціна відновлення картриджа принтера, або МФУ в середньому становить: (від 149 грн. чорно-білий) та (від 299 грн. кольоровий)
 • Якщо вас все влаштовує – майстер береться до роботи. Після завершення ми тестуємо якість друку та здаємо роботу замовнику.
 • Ви оплачуєте послуги тільки після того, як ви отримуєте в своє розпорядження повністю готовий до друку пристрій. Розрахунок можливий як готівкою, так і безготівково.

Зручність нашого сервісу полягає, перш за все, в тому, що наші майстри виконують відновлення картриджів принтерів та мфу, багатьох популярних виробників: Samsung, Ксерокс, Бразер, Кенон, Хьюлетт Паккард.

Погодьтеся, що з метою економії вашого часу та коштів, набагато вигідніше звернутися до такого сервісного центру, в якому вам нададуть комплексне обслуговування відразу всієї вашої офісної оргтехніки. Ось чому вам буде значно зручніше та дешевше звернутися до майстерні Printer.org.ua

Хоч ми і обслуговуємо будь-які райони Києва, але максимально швидко ми можемо дістатися: Правий Берег, Оболонь, Поділ, Центр, Троєщину, Шулявку, а також Лівий Берег в районі станцій метро Дарниця та Лівобережна. У нас є приємні новини і для тих, хто мешкає у Вишгороді: там у нас також є свій пункт прийому запчастин та друкарських пристроїв.

Які додаткові бонуси ви можете отримати від нас?

Хоча виклик майстра по Києву в офіс або на будинок становить 49 грн. але, якщо ви відновлюватимете і/або заправлятимете у нас від трьох одиниць картриджів, тоді приїзд нашого спеціаліста обійдеться вам абсолютно безкоштовно.

На ремонті або заправці кожного п’ятого ви отримуєте від нас дуже приємний бонус у вигляді безкоштовної послуги. На додаток до цього, не забудьте попросити у майстра знижковий талончик на подальше сервісне обслуговування вашої оргтехніки. Коли ви наступного разу звернетеся до нас у сервіс центр, ви зможете здешевити свої витрати ще на 10%.

Ну а якщо ви самі привезете «все своє добро» до нас, тоді ми ще більше знизимо ціни на ремонт картриджів на 10%. А для наших постійних клієнтів, ми пропонуємо ще вигідніші ціни та акції.

Враховуючи вартість нового картриджа, його відновлення, може дуже істотно вплинути на ваші витрати у вигідну для вас сторону. Тобто, проводячи його ремонт іноді, ваш принтер зможе надрукувати в кілька разів більше сторінок на одному єдиному картриджі, без необхідності покупки нового. Наша чудова послуга точно сподобається тим людям, які знають, як розумно витрачати гроші.

У тих у кого “грошей кури не клюють” можуть, звичайно, взагалі не завертатися, вони замовлять нові комплектуючі, а може навіть і новий оргустрій, а старе відправлять на брухт.

Якщо ж ви не маєте наміру викладати кругленьку суму, за новий картридж, МФУ, або лазерний принтер, тоді зв’яжіться з нами, тільки і все. Наші кваліфіковані фахівці подбають про те, щоб ви мали у своєму розпорядженні практично новий картридж. Відновлення коштуватиме вам дуже дешево! Подумайте, хіба це не причина до нас звернутися?

Поступивши подібним чином, ви в рази зменшите собівартість друку і зможете насолоджуватися розумною економією ще довгий час.

Ремонт та заправка картриджів – це цілий комплекс заходів, необхідних етапів та покрокових маніпуляцій, які потребують певних знань та досвіду, а також чимало витратних матеріалів та використання різноманітних інструментів та дорогого обладнання. Тільки справжні професіонали своєї справи, якими є майстри нашого сервіс центру, кожен з них здатний ефективно впоратися з цією справді трудомісткою задачею.

Багато клієнтів може виникнути логічне питання: скільки разів можна робити ремонт картриджа принтера?

Тут все залежить від моделі принтера і зносостійких характеристик його комплектуючих, які заклав сам виробник друкарського пристрою. Найбільшою мірою схильні до зносу і засмічення такі внутрішні складові принтера як: фото-барабан, вали первинного заряду, бушинги, шестірні, поломка кріплень, пошкодження роликів захоплення паперу, порушення цілісності термоплівки. Також, можливо, банальне забруднення “нутрощів друкарської машини”.

Щоб якнайшвидше ваша оргтехніка знову почала повноцінно виконувати свої функції просто дотримуйтесь наступних рекомендацій:

☎ Телефонуйте нам або надсилайте свою заявку з нашого сайту – це безкоштовно! Зробити це ви можете також: у телефонному режимі, або по месенджеру (Viber, Telegram). Найкраще, щоб у повідомленні ви вказали модель вашого принтера або МФУ, а також приблизно описали вашу проблему.

Після цього ви отримаєте вичерпну консультацію нашого фахівця, який дасть вам орієнтовні рекомендації та оголосить приблизну вартість відновлення картриджа.

Далі, якщо у процесі нашого з вами діалогу ви маєте намір замовити наші послуги, ви даєте нам своє підтвердження.

Як тільки наш інженер приїде на вашу адресу, він зробить експрес тестування прямо на місці, там, де розташовується ваш апарат. Він проведе технічний огляд і, при необхідності, продіагностує наявність різних технічних несправностей та різних дефектів. Визначивши причину, він пояснить вам, у чому полягала поломка.

Насамперед, ви дізнаєтеся: чи підлягає картридж відновленню та заправці? Якщо підлягає, а так буває в 90% випадків, він розповість клієнту, який(-і) саме елемент(-ти) слід замінити, або потрібно виконати профілактику.

Зрозуміло, перед тим, як приступити, всі етапи сервісних і ремонтних робіт, а також їх вартість – заздалегідь узгоджуються із замовником. Тільки після схвалення клієнта, наш інженер приступить безпосередньо до роботи.

Як відбувається заправка та ремонт картриджів лазерного принтера:

 • Спочатку деталь оглядається з усіх боків, після чого повністю, або частково розбирається;
 • Потім йде чищення від старої фарби за допомогою стисненого повітря;
 • Далі, майстер змащує ключові контактні зони спеціальним мастилом;
 • Після цього, наш спеціаліст здійснює процедуру заміни складових частин, що вийшли з ладу. Залежно від вашого вибору, це можуть бути: як нові, так і якісні деталі;
 • Потім слідує заправка – бункер заповнюється новою кольоровою, або чорно-білою порошковою фарбою. Зрозуміло, що це роботи входять у загальну вартість ремонту картриджа;
 • Після всіх цих перерахованих маніпуляцій, відновлений і заправлений картридж перевіряється на принтері: тестується якість друку за певними візуальними критеріями;
 • Ви оплачуєте послуги тільки після того, як особисто переконайтеся, що ваш принтер, або МФУ друкує, як належить;
 • Якщо ви маєте намір зробити замовлення наших послуг, тоді ви можете зробити це зараз.