Перейти до вмісту

Заправка картридЖІВ ОПТОМ

Насправді, заправка картриджів оптом – це відмінне рішення для великих, середніх і навіть малих компаній, які мають у своїх офісах досить багато різного друкарського обладнання, яке, як відомо, потребує регулярної заправки, а також профілактики та ремонту. Тому, спеціально для корпоративних клієнтів, ми пропонуємо заправку лазерних принтерів та МФУ у Києві та Київській області за оптовими цінами. Скористайтеся нашою вигідною пропозицією!

Також, якщо ви захочете значно продовжити термін служби вашого друкарського обладнання, тоді наші майстри, додатково, можуть зробити ремонт/відновлення картриджів оптом, а також (за домовленістю) зробити комплексний ремонт та/або профілактику вашої оргтехніки, щоб якість друку завжди була високою та пропрацювала вона у вас набагато довше.

Ставши нашим оптовим замовником, ви отримаєте вигідні оптові ціни для корпоративних клієнтів, а також якісний сервіс та гарантію на послуги.

Тому, якщо вас цікавить заправка лазерних принтерів оптом або МФУ у великих кількостях, тоді ми зробимо вам пропозицію, від якої ви просто не зможете відмовитися.

Наш прінт сервіс надасть вам своїх висококваліфікованих фахівців, які будуть надавати технічне обслуговування вашої друкарської техніки прямо у вашому офісі. Вам, навіть не потрібно витрачати час, тому що наш (майстер) заправник картриджів, приїде прямо до вас і зробить усі необхідні роботи на місці безпосередньо в офісі вашої компанії або організації.

Наші оптові ціни на заправку картриджів вас точно потішать. Примітка. Оптові ціни заздалегідь обмовляються з менеджером в індивідуальному порядку! Просто зв’яжіться з нами, і ми підготуємо вигідні умови вартості послуг наших майстрів спеціально для вас. Не проґавте цю чудову можливість!

Якщо вам потрібно ще дешевше, тоді вам буде набагато вигідніше привезти порожні чорно-білі та/або кольорові картриджі в нашу майстерню. У такому разі, крім самої оптової знижки, ми знизимо ціну наших послуг спеціально для Вас ще на 10%.

А зараз ми перерахуємо умови співпраці, які ми пропонуємо нашим корпоративним оптовим клієнтам:

  • Гнучкі індивідуальні умови для постійних замовників. Величина знижки, яку ми зможемо надати, безпосередньо залежить від ваших обсягів. Тобто, чим більше одиниць ми будемо вам заправляти та/або ремонтувати, тим суттєвішою буде ваша знижка;
  • Можливість співробітництва за довгостроковим договором;
  • Розрахунок безготівкою, або готівкою;
  • Можливість першочергового обслуговування, порівняно з нерегулярними замовниками;
  • ⓹ Кращі ціни на деталі та комплектуючі для лазерних принтерів, МФУ (у разі, якщо потрібно зробити заміну деталі, що вийшла з ладу). Так, чи інакше, згодом обов’язково доведеться робити заміну, тому що згодом відбувається знос будь-якого обладнання. І чим частіше ви його використовуєте, тим більше воно потребуватиме регулярної профілактики та ремонту.
  • Комплексне обслуговування оргтехніки. Як правило, в офісах середніх та великих компаній використовується безліч одиниць друкованої оргтехніки від різних виробників. Погодьтеся, було б незручно щоразу звертатися до різних сервісних центрів для технічного обслуговування кожного з цих пристроїв.

    Саме тому, співпрацюючи з нами, ви значно полегшите собі життя, оскільки наші майстри, здатні якісно обслуговувати різні моделі принтерів і МФУ від таких відомих виробників як: Brother, Canon, Xerox, Samsung, HP (Hewlett-Packard) та ін.

    Щоб ви, якомога триваліший час не мали потреби в покупці нового лазерного принтера (МФУ), наші майстри, додатково можуть проводити своєчасну діагностику та профілактику для збереження якості друку та продовження терміну служби.

Якщо ви дочитали до цього моменту, то ви зацікавлені в тому, щоб укласти з нами вигідну угоду, чи не так? Тому, пропонуємо Вам, якнайшвидше узгодити всі умови нашої співпраці прямо зараз телефонуйте нам, або надсилайте вашу заявку.